Rada Powiatu Gryfickiego
1 | Komisja Budżetu, Finansów i Polityki Gospodarczej | ||
---|---|---|---|
1 | Józef Gandurski | Przewodniczący | |
2 | Czesław Bukowiec | Członek | |
3 | Grzegorz Burcza | Członek | |
4 | Ryszard Chmielowicz | Członek | |
5 | Łukasz Czyrny | Członek | |
6 | Joanna Duzinkiewicz | Członek | |
7 | Stanisław Hołubczak | Członek | |
8 | Agnieszka Mackojć | Członek | |
9 | Marian Maliński | Członek | |
10 | Grzegorz Szafrański | Członek | |
11 | Waldemar Wawrzyniak | Członek | |
2 | Komisja Edukacji, Kultury, Polityki Społecznej i Zdrowia | ||
1 | Joanna Duzinkiewicz | Wiceprzewodnicząca | |
2 | Ryszard Maliński | Przewodniczący | |
3 | Grzegorz Burcza | Członek | |
4 | Ryszard Chmielowicz | Członek | |
5 | Marek Gołuchowski | Członek | |
6 | Renata Korek | Członek | |
7 | Agnieszka Mackojć | Członek | |
8 | Marian Maliński | Członek | |
9 | Kazimierz Sać | Członek | |
10 | Grzegorz Szafrański | Członek | |
3 | Komisja Prawa, Bezpieczeństwa i Administracji | ||
1 | Paweł Bereżnicki | Przewodniczący | |
2 | Ryszard Chmielowicz | Członek | |
3 | Łukasz Czyrny | Członek | |
4 | Józef Gandurski | Członek | |
5 | Renata Korek | Członek | |
6 | Agnieszka Mackojć | Członek | |
4 | Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska | ||
1 | Grzegorz Szafrański | Wiceprzewodniczący | |
2 | Czesław Bukowiec | Przewodniczący | |
3 | Paweł Bereżnicki | Członek | |
4 | Łukasz Czyrny | Członek | |
5 | Waldemar Wawrzyniak | Członek | |
5 | Komisja Statutowa | ||
1 | Stanisław Hołubczak | Przewodniczący | |
2 | Renata Korek | Członkini | |
3 | Joanna Duzinkiewicz | Członek | |
6 | Komisja Rewizyjna | ||
1 | Grzegorz Burcza | Wiceprzewodniczący | |
2 | Stanisław Hołubczak | Przewodniczący | |
3 | Paweł Bereżnicki | Członek | |
4 | Czesław Bukowiec | Członek | |
5 | Józef Gandurski | Członek | |
7 | Komisja Skarg, Wniosków i Petycji | ||
1 | Grzegorz Burcza | Przewodniczący | |
2 | Paweł Bereżnicki | Członek | |
3 | Józef Gandurski | Członek | |
4 | Ryszard Maliński | Członek | |
5 | Kazimierz Sać | Członek |